B BİZ KİMİZ?

Ne çılgın ne de dâhiyiz. Gerçeklerle hayalleri buluşturmayı hedefleyen tam hizmet reklam ajansıyız. Tek başına yaratıcılığın beyhude bir çaba, bilgi ve tecrübe ile yoğrulan yaratıcı heyecanın her şey olduğuna inanıyoruz. 

Uzun yıllara dayanan tecrübelerimizin en önemli kaynağı gazeteci kimliğimiz. Bu nedenle Sekiz5 ekibi, yaratıcı olduğu kadar sıkı bir araştırmacıdır. Hizmet verdiğimiz markaları, rakipleriyle birlikte takip ve analiz etme alışkanlığımız, bizi müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun çözüme götürmekle kalmıyor, sektörde fark yaratmalarına yardımcı oluyor. Çünkü Sekiz5 ekibi, marka konumlandırmadan stratejiye, pazarlama aktivitelerinden sektör hedeflerine kadar her alanda bütünü gören fikirler tasarlıyor. 

Kurumsal Kimlik Tasarımı, Grafik Tasarımı, İç Mekân 3D Çizimler ve Uygulamalar, Kurumsal Süreli Yayın, Marka Danışmanlığı, Medya Danışmanlığı, Ofset ve Dijital Baskı hizmetlerini bir arada sunan Sekiz5 ekibi olarak, profesyonel ekip ruhu ve tecrübemizle markanıza değer katıyoruz.

VVERDİĞİMİZ HİZMETLER

KURUMSAL KİMLİK TASARIMI

Logo, Antetli Kağıt, Kartvizit, Zarf, Ambalaj, Poşet, Broşür, Katalog, Araç Grafikleri, Bina Grafikleri.

DİJİTAL TASARIM

Web Sitesi Tasarımı, Yaratıcı Banner Reklam Tasarımı, Motion Graphic, Mailing Hizmetleri.

KURUMSAL YAYIN HİZMETİ

Kurumsal dergi içerik oluşturma ve hazırlama, fotoğraf çekimi, baskı hizmeti ve dağıtım.

İÇ MEKÂN 3D ÇİZMİ VE UYGULAMA

Her türlü İç Mekân Tasarımı ve Uygulamaları, 3D Çizimi, Fuar Standı Tasarımı ve Uygulaması.

KKURUCULAR

"Bizim için her yeni proje; iyi bir fikirle yaratıcı tasarımın o muhteşem buluşmasına yeniden ve yeniden tanıklık etmektir."

Selma ŞİMŞEK BEKTAŞ

Kurucu/Ajans Başkanı

Selma ŞİMŞEK BEKTAŞ

Kurucu/Ajans Başkanı

Barış BEKTAŞ

Görsel Yönetmen

Barış BEKTAŞ

Görsel Yönetmen